Wynajmujemy samochód na wakacje i nie tylko.

Na rynku samochodowych wypożyczalni w naszym kraju niewątpliwie znacznie się wyróżnia firma oferująca wynajem samochodów luksusowych GlobalEliteCar. Oprócz standardowych pojazdów może ona bowiem zaoferować parę niezwykłych modeli dedykowanych miłośnikom luksusu i szybkości. Firma skupia się bowiem przede wszystkim na pożyczaniu pojazdów ekskluzywnych oraz sportowych. Do tej pierwszej grupy można między innymi zaliczyć Mercedesy, Audi oraz BMW, a także Volvo i Lexusy. Z kolei propozycja sportowych marek to po prostu klasyka. Maserati, Ferrari czy Porsche to marki znane wszystkim kierowcom, a obecnie mają oni szansę przejechania się nimi. Uzupełnieniem oferty są wygodne, dobrze sprawdzające się zarówno w mieście jak i terenie suvy. Wszystkie pojazdy oferowane przez firmę GlobalEliteCar są nowe lub mające co najwyżej kilka lat, sprawdzone pod względem technicznym i praktycznie w pełno gotowe do jeżdżenia. Już dzisiaj można zapewnić sobie mnóstwo niezapomnianych wrażeń czy też spełnić marzenia z dzieciństwa, pożyczając jedno z wyjątkowych aut.

Wynajem krótkoterminowy

Jedną z ciekawszych propozycji wypożyczalni GlobalEliteCar jest wynajem krótkoterminowy, jak można znaleźć w cenniku będzie to oznaczało czas między jednym a trzydziestoma dniami. Tego typu rozwiązanie świetnie będzie się sprawdzało w przypadku osób podróżujących albo potrzebujących auta na niewielki okres czasu. Mogą z niego korzystać zarówno prywatni kierowcy jak też różnego rodzaju firmy oraz instytucje. Przy wynajmie krótkoterminowym GlobalEliteCar proponuje do minimum uproszczone procedury, aby podpisać umowę wystarczy mieć przy sobie ważne prawo jazdy wraz z drugim dokumentem tożsamości. Sama umowa jest niezwykle czytelna i prosta, nie ma w sobie żadnych niekorzystnych dla klientów zapisów. Identycznie sprawa wygląda z cennikiem, który jest zaprezentowany w internetowym serwisie. Przy niektórych pojazdach pojawia się informacja do „negocjacji”, oznacza to, że w celu uzgodnienia ceny za wynajem należy się skontaktować z przedstawicielstwem firmy. Rezerwacji na potrzebny samochód dokonywać można przez całą dobę, w razie potrzeby jest możliwość sprawnego zorganizowania i podstawienia go w wybrane miejsce.

Wynajem długoterminowy

Jeśli ktoś potrzebował będzie auta na dłuższy okres czasu, przykładowo rok, dwa lub trzy, to firma GlobalEliteCar zaoferować mu może bardzo przystępne warunki wynajmu długoterminowego. Rozwiązanie to w szczególności polecane jest przedsiębiorcom, którzy takim sposobem będą mogli zoptymalizować wydatki związane z używaniem pojazdu. Ale chętnie decydują się na niego indywidualni klienci, którzy z różnych powodów nie zamierzają kupować swojego auta. To, co będzie wyróżniało długoterminowy wynajem oferowany przez wypożyczalnię GlobalEliteCar, to przede wszystkim brak opłat wstępnych. Wszystkie proponowane w takiej formule auta są komfortowe i zadbane, mają idealny stan techniczny i bogaty zestaw wyposażenia. Wypożyczający są także chronieni na wypadek nieprzewidzianych wypadków losowych dzięki kompleksowemu ubezpieczeniu, które opłaca wypożyczalnia. Kolejną z zalet tego typu rozwiązania jest brak wpływu wynajmu na zdolność kredytową, a także możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie.

Pozostaw komentarz