Eko Architektura to firma zajmująca się produkcją różnego rodzaju budowli ogrodowych. Głównie specjalizuje się w wytwarzaniu drewnianych domków letniskowych, które idealnie sprawdzają się na działkach ogrodowych, działkach rekreacyjnych, a także na terenach ośrodków wypoczynkowych.

Domki drewniane letniskowe producenta Eko Architektura to gwarancja najniższej ceny i najwyższej jakości. Firma na pierwszym miejscu stawia dobro klienta, ma świadomość, że jego zadowolenie możliwe jest do osiągnięcia, dzięki sprzedaży wysokiego gatunku wyrobów po najniższej cenie na rynku.

Dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym i zatrudnia wielu fachowców (projektanci, graficy, architekci). Szeroka wiedza oraz nowoczesne maszyny CNC pozwalają firmie produkować precyzyjne i solidne wyroby z drewna. Pracownicy stale śledzą ceny na rynku i umiejętnie dostosowują ofertę, dlatego też Eko Architektura jest w stanie oferować zestaw Premium po standardowej cenie.

Główne zalety drewnianych domków producenta Eko Architektura

Aspekt ekologiczny

Domki drewniane letniskowe producenta Eko Architektura są świadectwem ekologicznego i pro środowiskowego podejścia do życia. Powstają z drewna iglastego pochodzącego z odległych regionów północy – Skandynawii. Na tamtych terenach panuje wyjątkowo surowy klimat, dzięki temu drzewa są niezwykle odporne na negatywne działanie czynników atmosferycznych, a jednocześnie łatwe w obróbce.

Drzewa iglaste zawierają cenne olejki eteryczne, które korzystanie wpływają na układ oddechowy osób mieszkających w tego typu domkach. Dodatkowo nie wywołują alergii, a ich naturalny kolor pozytywnie wpływa na stan psychiczny człowieka (uspokaja, wycisza i relaksuje). Drewno z iglaków pozwala utrzymać naturalny bilans wilgoci wewnątrz budynków. Jeżeli w pomieszczeniu zbiera się nadmiar wilgoci, drewniane ściany oraz sufit zaczynają ją wchłaniać, natomiast, jeśli zbyt mocno osuszymy pomieszczenie, ściany i sufit zaczną oddawać uprzednio pobraną wilgoć.

Kolejną cenna właściwością drewnianych domków letniskowych producenta Eko Architektura są cechy elektrostatyczne. Wewnątrz domku drewnianego powstałego z drzewa iglastego nigdy nie unosi się kurz. Elektrostatyczne właściwości drewna nie pozwalają, aby w pomieszczeniu zbierała się energia elektrostatyczna przyczyniająca się do unoszenia kurzu. Z tego też względu domki drewniane letniskowe to idealne miejsce do zamieszkania dla alergików.

Aspekt wytrzymałościowy

Domki drewniane letniskowe producenta Eko Architektura to wyjątkowo trwałe i solidne budowle. Wykonane są z wytrzymałego i długotrwałego surowca budowlanego – drzewo iglaste. Dodatkowo powstają według współczesnych technologii i przy wykorzystaniu innowacyjnych maszyn CNC. Ponadto na ich żywotność wpływają wysokiej jakości narzędzia konstrukcyjne oraz niezawodne metody produkcji. Wszystkie wyroby powstają z właściwie osuszonego drewna o wilgotności 14-18 %. Projektowane są przez doświadczonych pracowników, dzięki temu połączone elementy są wietrzone i nie zatrzymują wody (nie dochodzi do powstania kondensatu).

Na wysoką wytrzymałość i niezawodność domków drewnianych letniskowych producenta Eko Architektura wpływa również wykorzystanie wysokiego gatunku materiałów budowlanych, między innymi: okna z szybami zespolonymi, uszczelki do okien i drzwi, osprzęt do okien i drzwi, hydroizolacja na fundament pod podwaliny, impregnowane podwaliny fundamentów płaskich, przeróżne zestawy desek, papa bitumiczna w rolkach na pokrycie dachowe i wiele innych.

Aspekt wizualny

Drewniane domki letniskowe producenta Eko Architektura w zależności od potrzeb klienta mogą mieć określoną wielkość i kształt. Odznaczają się naturalnym ,,drewnianym” kolorem, który idealnie komponuje się z przyrodniczym otoczeniem.

Na specjalne życzenie klienta firma podejmuje się przygotowania indywidualnego projektu. Klienci mogą wybrać  pomiędzy domkiem parterowym, a piętrowym. Dodatkowo mają możliwość ustalenia właściwej grubości ścian (34 mm, 44 mm lub 58 mm), metrażu powierzchni, kształtu, ilości okien i drzwi. Wszyscy inwestorzy  otrzymują 5 cio letnią gwarancję na drewniane otwarte elementy budynku oraz 10 cio letnią na ukryte elementy konstrukcyjne z drewna.

Pozostaw komentarz